Bridge Blijft Boeien

 

 

Bridgeclub Laren Gld

 

 

 

 

 

 

Clubkampioenschap  seizoen 2019/2020

 

Gedurende het bridgeseizoen worden op het eind van iedere competitieronde aan ieder paar ranking punten toegekend. Hoe hoger de plaats op de ranglijst en hoe hoger de lijn waarin gespeeld is, des te hoger het aantal ranking punten dat toegekend wordt. Het paar met het hoogste aantal punten op het eind van het seizoen wordt clubkampioen. Voor de toekenning van de ranking punten wordt een door de NBB geadviseerde tabel gehanteerd (zie clubregels).  

De clubkampioen wordt op de laatste spelmiddag van het seizoen bekendgemaakt en gehuldigd.

Rang Paar Totaal Ronde 1 Ronde 2 Ronde 3 Ronde 4
1 Anneke Klein Hegeman & Ton Keulemans 305 80 A 100 A 100 A 25 A
2 Teunis in 't Hof & Adri Hoogstrate 265 25 A 70 A 90 A 80 A
3 Francis Beltman & Jan Beltman 260 90 A 20 A 60 A 90 A
4 Ria Degen & Miny van der Zande 240 50 A 80 A 80 A 30 A
5 Anne de Man & Gerrie Vuijst 197 67 B 90 A 25 A 15 A
6 Arine Burbach & Trijnie Hoogstrate 195 100 A 25 A 50 A 20 A
7 Marijke van Beersum & Tiny Maarse 185 36 B 74 B 15 A 60 A
8 Stientje van der Sluis & Hélène Versnel 181 0 A 7 B 74 B 100 A
9 Linze Hoekstra & Nanno Prummel. 180 60 A 50 A 70 A 0 A
10 Janny Borkent & Gerhard Borkent 170     41 D 55 C 74 B
11 Mannie Haarman & Betsy van de Neer 165 11 B 50 C 52 B 52 B
12 Fokje Brand & Bert Brand 157 52 B 36 B 59 B 10 A
13 Hetty Roosenburg & Rob Jonker 153 70 A 60 A 5 A 18 B
14 Hermine Scholten & Jan Scholten 146 32 C 38 C 32 C 44 C
15 Vera Idenburg & Emma van  Straaten 144 10 A 59 B 30 A 45 A
16 Dinie Nijenhuis & Corry Struijk 142 44 C 26 B 67 B 5 A
17 Lineke Stam & Invaller A 140 15 A 15 A 40 A 70 A
18 Els van Leeuwen & Mary van Saane 137 40 A 0 A 30 B 67 B
19 Lies Noordman & Wim Noordman 135 30 A 40 A 20 A 45 A
20 Johanna Heijink & Gerrie Hissink 134 50 C 18 B 7 B 59 B
21 Peter Wolfraad & Joris Schouten 125 37 D 24 C 50 C 14 B
22 Elly van Baal & Dinie de Greef 123 38 C 5 C 44 C 36 B
22 Hetty Decoz & Henny Louwerenburg 122 59 B 10 A 3 B 50 C
24 Marietje Lensink & Leny Wuestman 114 26 B 67 B 10 A 11 B
25 Henk Wegh & Paul Lemmens 113 28 D 28 D 20 D 37 D
26 Andrea Wilgenhof & Frits Koopmann 111 25 D 17 D 28 D 41 D
26 Mieni Kloosterboer & Ab van de Meij 111 74 B 30 A 0 A 7 B
28 Jannie Dik & Wil Kruiswijk 106 18 B 52 B 36 B 0 B
29 Ans van Essen & Hieke Harkink 102 14 B 55 C 11 B 22 B
29 Johan Dollekamp & Rudolf  Schreuder 102 41 D 44 C 2 B 15 C
31 Alie Kamp & Joke Wilhelm 98 55 C 22 B 18 B 3 B
31 Rein Brouwer & Joop Lensink 98 30 B 11 B 38 C 19 C
33 Gerrie ten Have & Hetty  Kuiper 96 17 D 9 D 32 D 38 C
34 Lia Makkink & Wilma Rouweler 93 2 C 32 D 27 C 32 C
35 Miny Kok & Dick Steeman 89 27 C 32 C 19 C 11 C
36 Trudy Beumer & Fennie Hoentjen 86 32 D 19 C 7 C 28 D
37 Phia Beverdam & Arie Beverdam 80 20 A 5 A 0 B 55 C
38 Willem  Avenarius & Vechter Rijkens 78 22 B 30 B 26 B 0 B
38 Wiet Burbach & Gérard Lips 72 9 D 13 D 25 D 25 D
40 Corneliene Schouten & Margreet Ten Wolde 68     3 D 41 D 24 C
41 Gerrit Haytink & Henk Lubberdink 67 23 D 5 D 37 D 2 C
41 Magda Boswinkel & Jan van der Laan 66 24 C 11 C 24 C 7 C
43 Suzan Rouwers & Jo Speelberg 66 3 D 23 D 17 D 23 D
44 Alie Eisink & Marie Lievestro 65 20 D 0 D 13 D 32 D
45 Mariet Leisink & Riekie Wilgenhof 64 13 D 25 D 9 D 17 D
46 Els van der Vliet & invaller A 63 5 A 14 B 14 B 30 B
47 Nicole Scheelbeek & Hlidineke Zijlstra 62 7 B 7 C 22 B 26 B
47 Rita Greben & Ab Hemeltjen 62 15 C 27 C 15 C 5 C
49 Ida Kers & Woutje Sybrandy 60 7 C 15 C 11 C 27 C
50 Annie Bisschop & Erie Braakhekke 49 5 D 1 D 23 D 20 D
51 Anneke Zeggelink & Gerrit Zeggelink 42 0 C 37 D 5 C 0 D
52 Annemiek Langelaar & Martha  Rodermond 23 19 C 2 C 2 C 0 D