Bridge Blijft Boeien

 

 

Bridgeclub Laren Gld

 

 

 

 

 

 

 

Indeling van de lijnen bij start 5de competitieronde seizoen 2019/2020

De indeling van de lijnen na promotie/degradatie van de vierde competieronde.

 

Lijn A

 

1 Francis Beltman & Mary van Saane

2 Phia Beverdam & Arie Beverdam

3 Arine Burbach & Trijnie Hoogstrate

4 Tiny van Dam & Anja Floors

5 Ria Degen & Miny van der Zande

6 Linze Hoekstra & Nanno Prummel.

7 Teunis in 't Hof & Adri Hoogstrate

8 Anneke Klein Hegeman & Ton Keulemans

9 Els van Leeuwen & Joke Plantenga

10 Connie van der Meulen & Henk Berkenbosch

11 Lies Noordman & Wim Noordman

12 Hetty Roosenburg & Rob Jonker

13 Lies Roskam & Nicole Scheelbeek

14 Stientje van der Sluis & Hélène Versnel

15 Els van der Vliet & Harry Ebbers

 

Lijn B

 

1 Betsy Antvelink & Gerda Lodeweges

2 Willem Avenarius & Vechter Rijkens

3 Marijke van Beersum & Tiny Maarse

4 Jan Beltman & Hieke Harkink

5 Fokje Brand & Bert Brand

6 Rein Brouwer & Joop Lensink

7 Henny Brunnekreef & Ans van Essen

8 Rien van Dam & Bert Scholten

9 Hetty Decoz & Henny Louwerenburg

10 Mannie Haarman Betsy v. d. Neer

11 Vera Idenburg & Emma van Straaten

12 Mieni Kloosterboer & Ab van de Mey

13 Wil Kruiswijk & Jannie Dik

14 Rikie Kuiper & Bertus Kuiper

15 Marietje Lensink & Leny Wuestman

16 Anne de Man & Gerrie Vuijst

Lijn C

 

1 Elly van Baal & Dinie de Greef

2 Magda Boswinkel & Jan van der Laan 

3 Geertje Dekkers & Harry Dekkers 

4 Rita Greben & Ab Hemeltjen 

5 Rikie van Heeckeren & Riekie Wilgenhof

6 Johanna Heijink & Gerrie Hissink

7 Alie Kamp & Joke Wilhelm

8 Ida Kers & Woutje Sybrandy

9 Miny Kok & Dick Steeman

10 Hetty Kuijper & Minie Nijkamp

11 Annemiek Langelaar & Martha Rodermond

12 Lia Makkink & Wilma Rouweler

13 Dinie Nijenhuis & Corry Struijk

14 Hermine Scholten & Jan Scholten

15 Anneke Zeggelink & Gerrit Zeggelink

 

Lijn D

 

1 Johanna Beltman & Janna Nijkamp 

2 Trudy Beumer & Fennie Hoentjen 

3 Annie Bisschop & Erie Braakhekke 

4 Wiet Burbach & Gérard Lips 

5 Johan Dollekamp & Rudolf Schreuder 

6 Betsy Duwel & Suzan Rouwers 

7 Alie Eisink & Joost Kers 

8 Gerrie ten Have & Alie Leunk 

9 Gerrit Haytink & Henk Lubberdin

10 Frits Koopmann & nn

11  Mariet Leisink & Henk Leunk

12 Marie Lievestro & partner

13 Henk Wegh & Paul Lemmens

14 Paulien Wolfraad & Peter Wolfraad

Groep AB start 15 september (week 38): een combinatie van de paren uit lijn A en lijn B

Lijn A

 

1 Francis Beltman & Mary van Saane

2 Phia Beverdam & Arie Beverdam

3 Arine Burbach & Trijnie Hoogstrate

4 Ria Degen & Miny van der Zande

5 Linze Hoekstra & Nanno Prummel.

6 Teunis in 't Hof & Adri Hoogstrate

7 Anneke Klein Hegeman & Ton Keulemans

8 Els van Leeuwen & Joke Plantenga

9 Connie van der Meulen & Henk Berkenbosch

10 Lies Noordman & Wim Noordman

11 Hetty Roosenburg & Rob Jonker

12 Lies Roskam & Nicole Scheelbeek

13 Stientje van der Sluis & Hélène Versnel

14 Els van der Vliet & Harry Ebbers

Lijn B

 

1 Betsy Antvelink & Gerda Lodeweges

2 Willem Avenarius & Vechter Rijkens

3 Marijke van Beersum & Tiny Maarse

4 Jan Beltman & Hieke Harkink

5 Fokje Brand & Bert Brand

6 Rein Brouwer & Joop Lensink

7 Henny Brunnekreef & Ans van Essen

8 Hetty Decoz & Henny Louwerenburg

9 Mannie Haarman Betsy v. d. Neer

10 Vera Idenburg & Emma van Straaten

11 Mieni Kloosterboer & Ab van de Mey

12 Wil Kruiswijk & Jannie Dik

13 Rikie Kuiper & Bertus Kuiper

14 Marietje Lensink & Leny Wuestman

15 Anne de Man & Gerrie Vuijst

16 Johanna Heijink & Gerrie Hissink

 

Aanpassingen / opmerkingen

  • Johanna Heijink & Gerrie Hissink toegevoegd in groep AB vanwege verhindering op de oneven weken
  • Henny Brunnekreef komt voorlopig nog niet bridgen
  • Anne de Man & Gerrie Vuist spelen 22 september i.p.v. 15 september

Groep CD start 22 september (week 39): een combinatie van de paren uit lijn C en lijn D

Lijn C

 

1 Elly van Baal & Dinie de Greef

2 Magda Boswinkel & Jan van der Laan 

3 Geertje Dekkers & Harry Dekkers 

4 Rita Greben & Ab Hemeltjen 

5 Rikie van Heeckeren & Riekie Wilgenhof

6 Alie Kamp & Joke Wilhelm

7 Ida Kers & Woutje Sybrandy

8 Miny Kok & Dick Steeman

9 Hetty Kuijper & Minie Nijkamp

10 Annemiek Langelaar & Martha Rodermond

11 Lia Makkink & Wilma Rouweler

12 Dinie Nijenhuis & Corry Struijk

13 Hermine Scholten & Jan Scholten

14 Anneke Zeggelink & Gerrit Zeggelink

Lijn D

 

1 Johanna Beltman & Janna Nijkamp 

2 Trudy Beumer & Fennie Hoentjen 

3 Annie Bisschop & Erie Braakhekke 

4 Wiet Burbach & Gérard Lips 

5 Johan Dollekamp & Rudolf Schreuder 

6 Betsy Duwel & Suzan Rouwers 

7 Alie Eisink & Marie Lievestro 

8 Gerrie ten Have & Alie Leunk 

9 Gerrit Haytink & Henk Lubberdink

10 Frits Koopmann & Andrea Wilgenhof

11  Mariet Leisink & 

12 Jo Speelberg &

13 Henk Wegh & Paul Lemmens

14 Paulien Wolfraad & Peter Wolfraad

 

Aanpassingen / opmerkingen

  • De volgende leden hebben aangegeven voorlopig niet te bridgen: Ida Kers & Woutje Sybrandy, Trudy Beumer & Fennie Hoentjen, Joost Kers, Suzan Rouwers & Betsy Duwel, Jo Speelberg en Jo Harkink
  • Anneke Zeggelink & Gerrit Zeggelink zijn nog met vakantie
  • Alie Eisink & Marie Lievestro spelen voorlopig samen 
  • Henk Leunk heeft lidmaatschap opgezegd
  • De volgende leden hebben geen vaste partner of hun vaste partner komt nog niet bridgen: Ans van Essen, Mariet Leisink, Jo Speelberg.