Bridge Blijft Boeien

 

 

Bridgeclub Laren Gld

 

 

 

 

 

 

 

Indeling van de lijnen bij start 3de competitieronde seizoen 2019/2020

 

De indeling van de lijnen na promotie/degradatie van de tweede competieronde.

Lijn A

1 Betsy Antvelink & Gerda Lodeweges

2 Willem Avenarius & Vechter Rijkens

3 Marijke van Beersum & Tiny Maarse

4 Francis Beltman & Mary van Saane

5 Tiny van Dam & Anja Floors

6 Rien van Dam & Bert Scholten

7 Linze Hoekstra & Nanno Prummel

8 Teunis in 't Hof & Adri Hoogstrate

9 Vera Idenburg & Emma van Straaten

10 Mieni Kloosterboer & Ab van de Mey

11 Els van Leeuwen & Joke Plantenga

12 Anne de Man & Gerrie Vuijst

13 Lies Noordman & Wim Noordman

14 Hetty Roosenburg & Rob Jonker

15 Lies Roskam & Nicole Scheelbeek

 

Lijn B

1 Elly van Baal & Dinie de Greef

2 Trudy Beumer & Fennie Hoentjen

3 Phia Beverdam & Arie Beverdam

4 Fokje Brand & Bert Brand

5 Rein Brouwer & Joop Lensink

6 Arine Burbach & Trijnie Hoogstrate

7 Hetty Decoz & Henny Louwerenburg

8 Ria Degen & Miny van der Zande

9 Geertje Dekkers & Harry Dekkers

10 Johan Dollekamp & Rudolf Schreuder

11 Johanna Heijink & Gerrie Hissink

12 Anneke Klein Hegeman & Ton Keulemans

13 Wil Kruiswijk & Jannie Dik

14 Stientje van der Sluis & Hélène Versnel

15 Els van der Vliet & Harry Ebbers

Lijn C

1 Jan Beltman & Hieke Harkink

2 Magda Boswinkel & Jan van der Laan

3 Henny Brunnekreef & Ans van Essen

4 Alie Kamp & Joke Wilhelm

5 Ida Kers & Woutje Sybrandy

6 Miny Kok & Dick Steeman

7 Rikie Kuiper & Bertus Kuiper

8 Marietje Lensink & Leny Wuestman

9 Lia Makkink & Wilma Rouweler

10 Connie van der Meulen & Henk Berkenbosch

11 Betsy v.d. Neer & Gerda Verlare

12 Dinie Nijenhuis & Corry Struijk

13 Hermine Scholten & Jan Scholten

14 Paulien Wolfraad & Peter Wolfraad

15 Anneke Zeggelink & Gerrit Zeggelink

 

Lijn D

1 Johanna Beltman & Janna Nijkamp

2 Annie Bisschop & Erie Braakhekke

3 Wiet Burbach & Gérard Lips

4 Betsy Duwel & Suzan Rouwers

5 Alie Eisink & Joost Kers

6 Rita Greben & Ab Hemeltjen

7 Gerrie ten Have & Alie Leunk

8 Gerrit Haytink & Henk Lubberdink

9 Rikie van Heeckeren & Riekie Wilgenhof

10 Hendrika Kettelarij & Frits Koopmann

11 Hetty Kuijper & Minie Nijkamp

12 Annemiek Langelaar & Martha Rodermond

13 Henk Leunk & Mariet Leisink

14 Marie Lievestro & Arie Lievestro

15 Henk Wegh & Paul Lemmens